Käpp med knopp i silver och emalj

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÄPP, med knopp av silver och polykrom emaljdekor, Ryssland före 1917, längd 88 cm
Proveniens: Gåva till Schmidt, Alfa Laval

Emaljskador

190016

2013-06-08