Lennart Rodhe akvarell

Lennart Rodhe akvarell
Lennart Rodhe akvarell
Lennart Rodhe akvarell
Lennart Rodhe akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad och daterad 55, akvarell, 13x8,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Med dedikation "till Stig" Saknar glas.

190019

2013-06-10