Karl Momen skulptur

Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur
Karl Momen skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MOMEN, Karl (född 1935): Objekt, signerad och numrerad Metaphor 1/50, patinerad, polerad och grönlackerad brons, höjd med marmorplatt, höjd 10 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

190021

2013-06-10