Einar Höste skulptur

Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

HÖSTE, Einar (född 1930): "Del av sfär", metall, signerad och numrerad 4-4 Einar Höste, höjd 28, 9x9 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Zustandsbeschreibung

190028

2013-06-10