Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HÖSTE, Einar (född 1930): "Del av sfär", metall, signerad och numrerad 4-4 Einar Höste, höjd 28, 9x9 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Zustandsbeschreibung
190028
2013-06-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner