Einar Höste skulptur

Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur
Einar Höste skulptur

Klubbat för:

6 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HÖSTE, Einar (född 1930): Kub, metall, signerad Einar Höste, höjd 10, 10x10 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Kuntoraportti

190029

Päivämäärä:

2013-06-10