Einar Höste skulptur
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HÖSTE, Einar (född 1930): Kub, metall, signerad Einar Höste, höjd 10, 10x10 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Kuntoraportti
190029
Päivämäärä:
2013-06-10