Lennart Rodhe gouache

Lennart Rodhe gouache
Lennart Rodhe gouache
Lennart Rodhe gouache
Lennart Rodhe gouache

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): "Kaskad", monogramsignerad, gouache, 14x21 cm
Proveniens: Kritikern Stig Johansson

Passepartout med fuktskada, ej examinerad ur ram

190030

2013-06-10