Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORREGIANI, Roberto (född 1945): "Tilltron till färgen", signerad och daterad a tergo R. Torregiani Stockholm 2004, olja på duk, 41x32,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
190031
2013-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här