Roberto Torregiani oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORREGIANI, Roberto (född 1945): "Tilltron till färgen", signerad och daterad a tergo R. Torregiani Stockholm 2004, olja på duk, 41x32,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

190031

2013-06-10