Henri Michaux litografi

Henri Michaux litografi
Henri Michaux litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MICHAUX, Henri (1899-1984): Utan titel, signerad H Michaux, 17/40, litografi, bladmått 45x32 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

190033

2013-06-10