Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MICHAUX, Henri (1899-1984): Utan titel, signerad H Michaux, 17/40, litografi, bladmått 45x32 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
190033
2013-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här