Isaac Grünewald blandteknik
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Porträtt av Gotthard Johansson, signerad Isaac G, blyerts och tusch på papper, 22x17 cm, med dedikation
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Tejprester i marginalen
190036
2013-06-10