Isaac Grünewald blandteknik

Isaac Grünewald blandteknik
Isaac Grünewald blandteknik
Isaac Grünewald blandteknik
Isaac Grünewald blandteknik

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Porträtt av Gotthard Johansson, signerad Isaac G, blyerts och tusch på papper, 22x17 cm, med dedikation
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Tejprester i marginalen

190036

2013-06-10