Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MOLIN, Verner (1907-1980): Mörksugga, signerad och daterad på dukkant V Molin -44, olja på duk, 26x34,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Färgbortfall
190037
2013-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här