Verner Molin oljemålning

Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOLIN, Verner (1907-1980): Mörksugga, signerad och daterad på dukkant V Molin -44, olja på duk, 26x34,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Färgbortfall

190037

2013-06-10