Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOOK, Max (född 1953): "Fartfenom", signerad a tergo M M Book 1989, olja på pannå, 24x36 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
190038
2013-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här