Max Book oljemålning

Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning
Max Book oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOOK, Max (född 1953): "Fartfenom", signerad a tergo M M Book 1989, olja på pannå, 24x36 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

190038

2013-06-10