Stig Blomberg brons

Stig Blomberg brons
Stig Blomberg brons
Stig Blomberg brons
Stig Blomberg brons
Stig Blomberg brons
Stig Blomberg brons
Stig Blomberg brons
Stig Blomberg brons

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLOMBERG, Stig (1901-70): "Fritidsflickan", signerad S B, guldpatinerad brons, höjd 20,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

190064

2013-06-10