Stig Blomberg brons

Stig Blomberg brons
Stig Blomberg brons
Stig Blomberg brons
Stig Blomberg brons

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLOMBERG, Stig (1901-1970): Komposition med kvinna, signerad Blomberg, gjutarmärkt Rosengrens Limhamn, brons, 9x8,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Baksidan med gåvoinskription

190065

2013-06-10