Stig Blomberg brons
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BLOMBERG, Stig (1901-1970): Komposition med kvinna, signerad Blomberg, gjutarmärkt Rosengrens Limhamn, brons, 9x8,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Baksidan med gåvoinskription
190065
2013-06-10