Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-85): Insjömotiv med svanar, signerad och daterad Lindorm L -59, olja på duk, 74x100 cm
Utställd: Minnesutställning Österby Bruk 1985

Övermålad dedikation

190070

2013-06-08