Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LILJEFORS, Lindorm (1909-85): Insjömotiv med svanar, signerad och daterad Lindorm L -59, olja på duk, 74x100 cm
Utställd: Minnesutställning Österby Bruk 1985
Övermålad dedikation
190070
2013-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här