Snedklaffssekretär Louis XV-stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérad med olika träslag, inredning med lådor, höjd 110, 98x40 cm, nycklar finns

Sprickor, fanérskador

190071

2013-06-08