Veikko Aaltona oljemålning

Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AALTONA, Veikko (Finland/Sverige 1910-90): Religiöst motiv, signerad och daterad V Aaltona -45, olja på duk, 105x147 cm
Utsälld: Kemi Taidemuseo

190074

2013-06-08