Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Absolut Citron, komposition med skrynklat papper, signerad Y. Edelmann E.A, litografi, 82x61cm

190076

2013-06-08