Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Absolut Citron, komposition med skrynklat papper, signerad Y. Edelmann E.A, litografi, 82x61cm
190076
2013-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här