Sybord jugend

Sybord jugend
Sybord jugend
Sybord jugend
Sybord jugend
Sybord jugend
Sybord jugend
Sybord jugend
Sybord jugend
Sybord jugend
Sybord jugend

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, jugend, 1900-talets början, mahognyfanér, utfällbar och vridbar skiva, beslag i mässing, sarg med låda, inredning med sybaron, höjd 76, 60x39 cm

Omfattande fanérskador och fläckar

190079

2013-06-08