Lindorm Liljefors blyertsteckning
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Jaktmotiv, monogramsignerad och daterad LL -62, 26x23 cm, blyerts med täckvitt, original till illustration för Jaktmarker och fiskevatten
Utställda: Minnesutställning Österby Bruk, 1985
tvådelad
190081
2013-06-08