Lindorm Liljefors teckning
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Älgkalvning, monogramsignerad och daterad LL -62, 24x23 cm cm, blyertsteckning, original till illustration för Jaktmarker och fiskevatten
Utställda: Minnesutställning Österby Bruk, 1985
190085
2013-06-08