Lindorm Liljefors teckning

Lindorm Liljefors teckning
Lindorm Liljefors teckning
Lindorm Liljefors teckning
Lindorm Liljefors teckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Älgkalvning, monogramsignerad och daterad LL -62, 24x23 cm cm, blyertsteckning, original till illustration för Jaktmarker och fiskevatten
Utställda: Minnesutställning Österby Bruk, 1985

190085

2013-06-08