Lindorm Liljefors teckning

Lindorm Liljefors teckning
Lindorm Liljefors teckning
Lindorm Liljefors teckning
Lindorm Liljefors teckning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Grävling och Morkullor, monogramsignerad och daterad LL -63, 19,5x30 cm, original till illustration för Jaktmarker och fiskevatten, med dedikation
Utställda: Minnesutställning Österby Bruk, 1985

190087

2013-06-08