Lindorm Liljefors oljemålning
2013-06-08
190089
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985):"Kråkunge", signerad Lindorm L otydligt daterad, olja på duk på pannå, 35x50 cm, med dedikation
Hål efter häftstift