Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985):"Kråkunge", signerad Lindorm L otydligt daterad, olja på duk på pannå, 35x50 cm, med dedikation

Hål efter häftstift

190089

2013-06-08