Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985):"Kråkunge", signerad Lindorm L otydligt daterad, olja på duk på pannå, 35x50 cm, med dedikation
Hål efter häftstift
190089
2013-06-08