Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Toppjakt, signerad Lindorm L -63, olja på pannå, 39x46 cm
Utställd: Riksmuséet -69, Naturhistorikska muséet Göteborg -75
190091
2013-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här