Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 6 dlr, empirestil, 1900-tal, bestående av, bord, karmstol, 4 stolar, fanérad i mahogny, förgyllda mässingsbeslag
Bruksslitage
190103
2013-06-08