Salongsgrupp empirestil

Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil
Salongsgrupp empirestil

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, empirestil, 1900-tal, bestående av, bord, karmstol, 4 stolar, fanérad i mahogny, förgyllda mässingsbeslag

Bruksslitage

190103

2013-06-08