Saltripa Pirak

Saltripa Pirak
Saltripa Pirak
Saltripa Pirak
Saltripa Pirak
Saltripa Pirak
Saltripa Pirak

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTRIPA med SKED, renhorn, signerad och daterad Lars Pirak Kierun samt med monogram, längd 5 cm

190109

2013-06-08