Lindorm Liljefors oljemålning
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Rävgryt, signerad Lindorm L -75, olja på pannå, 32x45 cm
Utställd: Naturhistoriska muséet Göteborg 1984, Minnsesutställning Österby Bruk, 1985
Skarpmärken efter ramkant
190126
2013-06-08