Glasservis Kent Kosta

Glasservis Kent Kosta
Glasservis Kent Kosta
Glasservis Kent Kosta
Glasservis Kent Kosta
Glasservis Kent Kosta
Glasservis Kent Kosta

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GLASSERVIS, 83 dlr, "Kent", Kosta 1900-tal, bestående av, 12 vinglas, 12 grogglas, 12 madeiraskålar, 11 starkvinsglas, 10 likörglas, 10 selterglas, 11 snapsglas, 5 karaffer

Smärre enstaka nagg, varav en karaff med fotnagg, proppar med nagg

190150

2013-06-09