Albert Johansson blandteknik

Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Inringat område I" signerad o daterad a tergo 1964, blandteknik (cementspackel och olja), 79x69 cm

Färgbortfall

190151

2013-06-09