Vitrinskåp Nordiska Kompaniet

Vitrinskåp Nordiska Kompaniet
Vitrinskåp Nordiska Kompaniet
Vitrinskåp Nordiska Kompaniet
Vitrinskåp Nordiska Kompaniet
Vitrinskåp Nordiska Kompaniet
Vitrinskåp Nordiska Kompaniet
Vitrinskåp Nordiska Kompaniet
Vitrinskåp Nordiska Kompaniet
Vitrinskåp Nordiska Kompaniet
Vitrinskåp Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, skyltmärkt NK, rokokostil, förgyllt, fasettslipade glas, höjd 155, 105x33 cm

190184

2013-06-08