Carl Gunne oljemålning
Valmis
2013-06-09
190188
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GUNNE, Carl (1893-1979): Skärgårdsmotiv, signerad Gunne, olja på duk, 50x65 cm