Kurt Valinder oljemålning

Kurt Valinder oljemålning
Kurt Valinder oljemålning
Kurt Valinder oljemålning
Kurt Valinder oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

VALINDER, Knut (1909-1987): Motiv med måsar, signerad Knut Valinder, olja på duk, 45x65 cm

190199

2013-06-09