Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
WALLQUIST, Einar (1896-1985): Fjällandskap med by och landsväg, signerad och daterad Einar Wallquist Båtsjaur april 52, akvarell, 37x50 cm
Smärre fläckar
190202
2013-06-08