Einar Wallquist akvarell
2013-06-08
190205
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WALLQUIST, Einar (1896-1985): Insjölandskap med lada, signerad och daterad Einar Wallquist 78, akvarell, 26x36 cm