Gärdis Lindgren oljemålning

Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIINDGREN, Gärdis (samtida): "Vårskog", signerad Gärdis, 1985, olja på duk, 45x60 cm

190209

2013-06-08