Hjalmar Trafvenfeldt oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRAFVENFELDT, Hjalmar (1851-1937): Strandmotiv med ringmur, signerad Hj Trafvenfelt 1908, olja på duk, 80x120 cm

190218

2013-06-09