Serveringsvagn i vitlack
2013-06-09
190229
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-tal, vitlack, 3 hyllplan
Bruksslitage