Bägare tårtspadar silver

Bägare tårtspadar silver
Bägare tårtspadar silver
Bägare tårtspadar silver
Bägare tårtspadar silver
Bägare tårtspadar silver
Bägare tårtspadar silver
Bägare tårtspadar silver
Bägare tårtspadar silver
Bägare tårtspadar silver
Bägare tårtspadar silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 600 SEK

BÄGARE, 3 st, TÅRTSPADAR, 2 st, silver, varav den högsta märkt 1896, höjd 7-13 cm

Skador lagningar på tårtspadarna

190240

2013-06-09