Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 600 SEK
BÄGARE, 3 st, TÅRTSPADAR, 2 st, silver, varav den högsta märkt 1896, höjd 7-13 cm
Skador lagningar på tårtspadarna
190240
2013-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här