Yrjö Edelmann litografi
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, 44x60 cm, oramad
Kuntoraportti
190260
Päivämäärä:
2013-06-09