Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, 44x60 cm, oramad

Kuntoraportti

190260

Päivämäärä:

2013-06-09