Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, sengustaviansk, lösa plymåer, stoppad sits, bladhölstrade ben, längd 238 cm
Proveniens: Posse, Bergqvara
Skador, lagningar, omarbetad, maskstungen, färgbortfall
190268
2013-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här