Soffa gustaviansk

Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk
Soffa gustaviansk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, sengustaviansk, lösa plymåer, stoppad sits, bladhölstrade ben, längd 238 cm
Proveniens: Posse, Bergqvara

Skador, lagningar, omarbetad, maskstungen, färgbortfall

190268

2013-06-09