Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VALLMAN, Uno (1913-2004): Hästekipage med timmer, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på duk, 46x55 cm

190278

2013-06-09