Karmstolar gustavianska

Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska
Karmstolar gustavianska

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska provinsarbeten, stoppade sitsar samt armlän, kannelerade ben
Proveniens: Posse, Bergqvara

Skador, lagningar, kompletterade, klädsel med omfattande skador

190282

2013-06-09