Karmstolar gustavianska
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska provinsarbeten, stoppade sitsar samt armlän, kannelerade ben
Proveniens: Posse, Bergqvara
Skador, lagningar, kompletterade, klädsel med omfattande skador
190282
2013-06-09