Christian Berg litografi

Christian Berg litografi
Christian Berg litografi
Christian Berg litografi
Christian Berg litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERG, Christian (1893-1976): "Kvinnan framför spegeln", signerad och daterad Christian Berg -26-57, provtryck, litografi, bladmått 42x30 cm

Med dedikation på passe-par-touten

190283

2013-06-09