Anna Berg oljemålning

Anna Berg oljemålning
Anna Berg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERG, Anna (1875-1950): Narciss, signerad A Berg, olja på pannå, 21x24 cm

190290

2013-06-09