Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KOLONNSKÅP, 1 par, ådringsmålade, 1800-tal, höjd 134, 52x34 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Rappe, Christinelund
Slitage, färgbortfall
190299
2013-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här