Kolonnskåp

Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp
Kolonnskåp

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1 par, ådringsmålade, 1800-tal, höjd 134, 52x34 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Rappe, Christinelund

Slitage, färgbortfall

190299

2013-06-09