Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, fanerat med olika träslag, höjd 84, 96x47 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador

190305

2013-06-09