Johan Bladt oljemålning

Johan Bladt oljemålning
Johan Bladt oljemålning
Johan Bladt oljemålning
Johan Bladt oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLADH, Johan (1893-1976): Motiv från Strömen, signerad och daterad Joh. Bladh -65, olja på duk, 46x55 cm

190321

2013-06-09