Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
NURMINEN, Marja (Finland, 1967): Prinsessor, olja på duk, signerad och daterad -91, ca 187x248 cm
190334
2013-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här