Marja Nurminen oljemålning

Marja Nurminen oljemålning
Marja Nurminen oljemålning
Marja Nurminen oljemålning
Marja Nurminen oljemålning
Marja Nurminen oljemålning
Marja Nurminen oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

10 000 SEK

NURMINEN, Marja (Finland, 1967): Prinsessor, olja på duk, signerad och daterad -91, ca 187x248 cm

190334

2013-06-09